Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Centrum energetyczne: Naciągają na \"tańszą\" energię

Utworzony przez janek, 3 czerwca 2011 r. o 11:32 Powrót do artykułu
radziuxd napisał:
Nie wnikałem w szczegóły, wiem po prostu, że rachunki przychodzą dwa razy takie jak z PGE
Radziu ja pomogę, w rozwiązaniu problemu jeśli masz taką sytuację. Czy możesz podać wartości z faktur przed podpisaniem faktury oraz teraz którą dostajesz z Energ.Centr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście, to już wyższa matematyka jest:)))) Pomoc pewnie sie przyda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam takie komentarze - nie wiem dokłądnie co, nie wiem ile ani gdzie, ale jestem przekonany, że wiem, ze więcej trzeba płącic...bossskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak na ich stronie sobie poczytać ofertę? Cennik jest, konkretne wyliczenia dla klientów konkuetnych sprzedawców prądu, wiec chyba jaśniej, przejrzyściej i wygodniej już być nie mogło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie też byli dwa dni temu i po przeczytaniu opinii na forum zdecydowałem się zrezygnować z umowy tylko, że na umowie nie mam zapisane umowy daty zawarcia, co mam z tym zrobić? proszę o poradę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Decyzje bazujesz jedynie na tym co piszą na forach? Nie za pochopnie? Czy masz jakis konkretny problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"MÓJ AKWIZYTOR" TEZ MIAL IDENTYFIKATOR, TAK JAK MOI PRZEDMÓWCY ZNALAZLAM NA STRONIE WSZYSTKO CZEGO POTRZEBOWAŁAM I ŚMIAŁO MOGĘ ENERGIE DLA FIRM POLECIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronce internetowej jest wszystko dokładnie opisane, trzeba tylko przejrzeć, a nie pisać, że oszukują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha, poprieram "Magdę" , żal niektórych. nie wejdą na stronę, nie przeczytają umowy/oferty i wylewają swoje żale na takich forach. ja osobiście śmiało mogę polecić energie dla firm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u mnie po bloku dziś chodził dziewczynka młoda 21 lat i próbowała to wciskać ludziom ale moja sąsiadka zadzwoniła na policję i przyjechali i po sprawdzeniu z komendą jej danych usłyszeli że jak z tej firmy to maja zawieżć na komendę i tyle. Czyli jest co wyjaśniać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorsze jest to że to wygląda tak samo jak z Tele2 bo jak się zapytasz tego przedstawiciela to nie powie od razu jasno że jest z innej firmy niż PGE tylko powie że od Energii jest i obniża rachunki a dopiero jak ktoś jest na tyle przebiegły i przyciśnie to się dowie że to konkurencja i że w rezultacie dwa rachunki będzie się dostawać. A Firma naciągaczy kase zbija na młodych ludziach którzy namawiaja mieszkanców na podpisanie umowy. Normalna firma nie działa z zaskoczenia, zawsze powinno się mieć możliwość dostania umowy do przeczytania i sprawdzenia i wizytówek a nie że masz sie zdecydować od razu. Uwaga na ich akwizytorów sa już pod Warszawą w Nowym Dworze Mazowiecki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to Energia dla firm ma ofertę dla kilentow biznesowych, chyba wam się myli z centrum energetycznym a to są dwie rózne firmy przecież! Anno a ty gdzie takie rewelacje wynalazłaś? Czyżby po Pl krązył list gończy za nimi? Może na blokach będą wieszać zdjęcia jak na dzikim zachodzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich. Jestem klientem Energii dla firm. Jetsem zadowolony z ich usług, rachunki są niższe, niby minimalnie, ale zawsze coś, jeżeli chodzi o własny biznes to wiadomo, że warto oszczędzać na każdym polu. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No u mnie akwizytor ich był i jakoś siła sie do mnie nie wdarł. Nie wiem skąd te negatywne o nich opinie, albo ja miałam szczescie trafic na jedynego u nich kulturalnego człowieka, albo kttoś tu poteżnie sciemnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma jest spoko. Umowe przeczytałem, ze wszystkcih stron obejrzałem i dzis moge sobie pogratulować decyzji o podpisaniu z nimi umowy. Skoro mogę to oszczędzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był u mnie w piątek Pan z Energetycznego Centrum. Ja jestem jednak trochę ostrożny więc nie podpisałem z nimi umowy od razu bo wiadaomo że nikt za darmo nic nie daje. Wziąłem sobie od niego numer telefonu i ma przyjść jeszcze raz w poniedziałek. Dokładnie przeczytałem tą umowę i zdecydowałem się W sumie gwarancja najniższej ceny prądu to ważna rzecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mnie akurat trafił argument stałej ceny przez okres trwania umowy, bo jakoś sie obawiac zaczałem podwyżek. W konu 2012, koniec świata itd. niczego dobego sie spodziewac nie można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie przedstawiciel był bardzo uprzejmy. też wzięłam pakiet z ubezpieczeniem, bo na prawde stwierdzilam, ze sie to opłaca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej. zobaczcie dokladna ich oferte, wczytajcie sie w strone internetowa, ja mysle o przejsciu do EDF bo wydaje mi sie na prawde w porzadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my z mężem korzystamy w naszym przedsiębiorstwie z EDF i jesteśmy bardzo zadowolenia. co prawda odkad zaczelismy korzystac z ich uslug trzeba placic dwa rachunki, ale mozna sie do tego przyzwyczaic, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 39

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...